DRARRY CHALLENGE 2017

Co je DRARRY CHALLENGE 2017?

 • Výzva autorům –  řetězová reakce psaní na přání. Autor napíše jednorázovku na přání a vybere si dalšího autora, kterému dá téma ke zpracování. Pokud se autorovi téma z nějakého důvod vyloženě příčí, může si vybrat z témat čtenářských.
 • Seznam autorů a témat je níže.

Pravidla

 • Na napsání povídky je NEKOMPROMISNĚ JEDEN TÝDEN. Důkladně proto zvažte, zda se výzvy skutečně budete moct zúčastnit třeba i za měsíc nebo dva. Cílem je pravidelná dávka čtení, zbytečné prodlevy nejsou žádoucí.
 • Počet slov není omezen, spoléhám na zdravý rozum autorů.
 • Protože jde o DRARRY challenge, měl by se v ní objevit pár Harry a Draco.

Přihlášení

 • Komunikace probíhá přes fb skupinu, tam se nahlaste ve formátu přezdívka, webové stránky
 • Autoři i čtenáři můžou přidávat témata, jejich seznam najdete níže.

Seznam autorů a povídek

Dee – dee-rry blog – Dobby ví, co pan Harry potřebuje

Jamie WilliamsKrev patří krvi

NarciNarci a její slash – Patronovo zaklínadlo

Tyra HawkingTremendum  – Nikdy jsem

KasparMedování – Zrádcův měsíc

KalamityJaneLepidlo života – Seznamka


Autoři, kteří ještě nepsali:

SarkaSA03

GletiKoncepty Gleti

Hanetka – AO3 (od března)

Mia Montek – Bromance Kingdom

 


Volná témata od čtenářů:

 1. Měla bych něco s detektivní podzápletkou. Pár let po porážce Voldemorta je Draco přijat jako učitel v Bradavicích, protože Křiklan šel na odpočinek a jiný absolvent Zmijozelu ve sboru momentálně není, aby měl kdo převzít vedení koleje.
  V kouzelnickém svět v se v tom čase pomalu rozrůstá komunita, prosazující jakousi „kolektivní vinu“ všech zmijozeláků za věci minulé a ideálně i budoucí.
  V polovině školního roku dojde k velkému požáru ve zmijozelských prostorách školy, při kterém je Draco vážně zraněný a následně v bezvědomí.
  Na první pohled to vypadá, že Draco nebo přinejmenším studenti s jeho vědomím shromažďovali v prostorách koleje materiály k nějakému ničivému magickému požáru a nějak jim to „bouchlo pod zadkem“. Přinejmenším by to tak ráda viděla oficiální místa, tím spíš že Draco se k tomu nemůže vyjádřit (a ze začátku to i vypadá, že stejně umře).
  Harry coby bystrozor, je pověřený vyšetřováním a navzdory svým předsudkům nemá chuť podřídit se objednávce shora a zjišťuje čím dál víc nesrovnalostí.
  Zjistí, že Draco hlavně zachraňoval své studenty, proto dopadl jak dopadl. Chodí za ním ke Sv. Mungovi, snaží se ze střípků jeho blouznivého mumlání něco poskládat a když se začíná probírat, tak zjistit, co si z té noci pamatuje … a postupně se sbližují.
  Ale komplot za zrušení zmijozelské koleje a přeřazení jejích absolventů za kouzelníky druhé kategorie stále sílí … Harry a Draco budou muset spojit síly, aby zabránil zmrzačení kouzelnického světa pod záminkou většího dobra.
 2. Je několik let po válce. Harrymu ztroskotal vztah s Ginny a teď už ví, že s dívkami mu to nevyjde nikdy – nemají pro něj to správné příslušenství. Je v depresi, Hermiona s Ronem založili rodinu a on zůstal skoro sám. Jediné, co ho ještě drží jakž takž při smyslech, jsou pravidelné návštěvy u Severuse Snapea – v loděnici se mu ho podařilo zachránit a poté, co viděl jeho vzpomínky a ledacos si vyříkali, vzniklo mezi nimi celkem respektované přátelství a Harry ho bere skoro jako náhradu za Brumbála – otcovskou autoritu, ochotnou ho vyslechnout a někdy i poradit. A Snape mu poradí – věnuje mu katalog kouzelnické seznamky. Co mu ovšem neprozradí, je, že ji poněkud upravil – mezi fotografie vztahuchtivých kouzelníků přimíchal i fotografii svého kmotřence, malinko vylepšenou kouzlem přitažlivosti a touhy. A taky mu neprozradí, že dvojče téhož katalogu, jen s jeho upravenou fotkou, věnoval i Dracovi, který u něj hledal stejnou pomoc… Ví, že oba pánové k sobě chovají silné city, a kdyby si sundali klapky z očí, zjistili by, že od nenávisti k lásce často bývá jen krůček.
  Jak si s tím oba pánové poradí, to už je na vás.
 3. V šestém ročníku Brumbál usoudí, že BA byl báječný nápad a zřídí ji oficiálně. Otevřenou pro všechny zájemce – a to i zmijozelské. Harry si ovšem myslí, že Malfoy a jeho parta se přihlásili, jen aby mohli špehovat, zvláště když Draco chodí po škole zachmuřeně a evidentně něco chystá, a tak si Draca vybírá schválně jako cvičný subjekt a zesměšňuje ho před všemi členy.
 4. Je třetí ročník a Harry objeví Draca, jak samotný brečí na polorozpadlém schodišti. Celý zmatený si k němu sedne a snaží se ho uklidnit, protože je to přeci jen pitomý Nebelvír s tou svou ctí, a Draco k němu přilne. Ale jen na moment, jakmile chvíle slabosti skončí, odejde. A Harry zůstává dětsky rozjitřený a zmatený.
 5. Ve dne byl mým úhlavním nepřítelem, ale v noci byl mou životní láskou.
  Draco původně v členství v BA hledal pomoc – rozhodně se mu nechce zabíjet Brumbála a nikomu – ani Snapeovi – nevěří natolik, aby se mu svěřil. Myslel si, že kdyby se nějak spřátelil se světlou stranou síly, našel by odvahu se otci a Voldymu vzepřít a měl by kam před nimi utéct. Ale Potter (který mu tajně imponuje), se k němu chová jako kdysi jeho otec k Severusovi. A Draco si to odmítá dát líbit. V jednom z cvičných soubojů se oba dva rozpálí natolik, že vyřknou kouzla, s jejichž následky si neví rady ani madam Pomfreyová, a tak oba skončí u Munga v oddělení pro nápravu kouzelných katastrof. Jediné, co jim může pomoci, je ale protikouzlo, vyslané osobou, která původní poškození způsobila, a to s nelíčenou náklonností a upřímnou lítostí. Je jenom otázka, jestli ti dva v sobě takové city jeden k druhému najdou – nebo najdou i něco víc?
 6. Je dávno po škole, Voldemort je kaput, všichni si žijí svůj život. To by ale nebyl Potter, aby nebyl výjimka. Jednoho dne si sbalí kufry a vydává se do Afriky, aby v tamních končinách vyučoval děti ve škole. Nebude však jediný, který se rozhodne pomoci druhým.
 7. Uprchlí Smrtijedi unesli Luciuse malfoye, aby se mu pomstili, že nebojoval v konečné bitvě o Bradavice. Draco vyhledá Harryho a požádáho o pomoc.
 8. Komnata nejvyšší potřeby je stále obsazena a věčně před ní slídí Filch. Navíc Harry chystá pro Draca překvapení. Z tajemné komnaty se stává jejich společné útočiště, jejich nový domov. Draco dělá všechno pro to, aby utajil své znamení zla, ale stejně se mu to nepovede. Bradavice jsou drbárna a o jejich toulkách do opuštěné koupelny se začíná šuškat. Informace se dostane k Voldemortovi, který si dá dvě a dvě dohromady. Nejen že měl na Draca zálusk sám, ten parchant Potter si dovolil znesvětit komnatu samotného Salazara! Když dojde k bitvě, Draca čeká nelehká volba. Postaví se na stranu svého milence nebo na stranu Pána Zla? Kdo z nich přežije?
 9. 6. ročník. Harry má temné podezření ohledně Draca Malfoye a pronásleduje ho, kamkoliv se hne. Hermioně a Ronovi tvrdí, že Draco určitě přijal Znamení zla a něco chystá, snaží se o tom přesvědčit i Brumbála, ale nikdo mu nevěří. Nikdo, ani sám Harry netuší, že nemá strach, co by mohl Draco provést, ale že se Znamením zla bude pro Harryho navždy ztracený… jestli tomu Harry nedokáže zabránit.
 10. Draco je upír toužící po Harryho krvi. Nebo to nebude jen krev, co ho k Potterovi tak táhne?
 11. Harry a Draco zemřeli při požáru v Komnatě nejvyšší potřeby a zůstali strašit jako duchové v Bradavicích. Voldemort byl přes všechny obtíže poražen a Bradavice už nejsou, co bývaly – nebelvírští randí se zmijozelkami a nevraživost mezi kolejemi, aby jeden hledal lupou. A to Harry s Dracem nedokážou jen tak skousnout. Podaří se jim rozdmýchat zapomenutou rivalitu
 12. Dárek k narozeninám pro Draca-Harry má jako dárek sám sebe obvázaného mašlí-klidně i popis co následuje potom
 13. Harry a Draco vaří. H. chce podat mouku a Draco ji na něj vysype-začíná jídlová válka :D Určitě potom skončí na podlaze a bude něco víc ;)
 14. Zase vařená klidně po bitvě s jídlem Harry odstraní Dracovi ze vlasů skořápu od vajíčka/mouku/cokoliv jinýho a Draco ruku zastaví a hledí si do očí a následuje romantická pusa
 15. Draco se koupe v jezeře, nějak se zraní (zahákne se mu noha o kmen stromu/dostane křeč…) Harry mu pomůže. Draco je Harrymu vděčný a začne v něm vidět i něco pozitivního ne jen nenávist.
 16. Mám jen tuhle hlášku. Jde se použít i na jiný pár ;)
  ,,Vypadáš dobře,,
  ,,To bys mě měl vidět po ránu,,
  ,,Dobře,,
 17. Harry je brzo na nádraží a potká tam Draca. Nějak se začnou bavit/musí si nějak s něčím pomoci a tím zjistí, že nejsou zase tak rozdílný.
 18. Famfrpálový zápas.Draco spadne z koštěte. Harry ho zachytí. Harry: ,,Myslím, že jsem právě chytil zlatonku,,
 19. Halloween.Harry truchlí (den úmrtí rodičů). Draco mu nějak pomůže se s tím vypořádat. Vyprovokuje bitvu? Utěší ho?
 20. Harry a Draco jsou pár. Harry učí Draca v mudlovském světě bruslit/nakupovat…Prostě vtipné příběhy + škádlení :D
 21. Nějaké nepovedené kouzlo/výbuch kotlíku způsobí, že se Draco dokáže vcítit do pocitů druhých/dokáže je lépe pochopit. Nějak začne mít blíž k Harrymu.
 22. Harry nějakou dobu ignoruje svět-je jako chodící mrtvola (po smrti Siriuse, Brumbála…).Jeden večer sedí na chodbě a nic nevnímá. Draco se rozhodne, že jen políbí, aby jej z té malátnosti dostal
 23. Harry a Draco mají spolu sex. Jenže si vymění kravaty – neuvědomí si to. Ostatní napadne, že jsou pár…