DRARRY CHALLENGE 2016

Co je DRARRY CHALLENGE 2016?

 • Výzva autorům – začínajícím i stálicím a zběhům od HP fandomu.
 • Řetězová reakce psaní na přání. Autor napíše jednorázovku na přání a vybere si dalšího autora, kterému dá téma ke zpracování. Pokud se autorovi téma z nějakého důvod vyloženě příčí, může si vybrat z témat čtenářských.

 

Seznam autorů a povídek

GletiKoncepty Gleti – Nezapomenutelná minulost

SarkaS – Profil na Bez hranic – Bohatí a vlivní

KalamityJaneLepidlo života – Nejtěžší úkol

Hanetka – Profily na Bez hranic a Stmívání – Tak trochu jiné tajemství a Plesová patálie

Lea Mell – Slash blog – Povídka

KasparMedování – Proč jsi jenom, proč jsi jen

Dee – dee-rry blog – Vzhůru nohama

Mia Montek – Bromance Kingdom – Zblázním  se z tebe

Tyra HawkingTremendum – Maličkosti

 


 

Volná témata od čtenářů:

Neškrtnutá témata jsou k dispozici volně k rozebrání. Pokud se rozhodnete téma zpracovat, budeme rádi za zpětný odkaz na povídku. :) 

 1. Co se stane, když na dně jezera čeká místo Rona přivázaný Draco Malfoy?
 2. Draco je velký zvíře u bystrozorů a ministr (libovolná osoba) mu přidělí nováčka. Nějaký poměrně pěkný kluk, který je Dracovi povědomý, ale nedokáže si vzpomenout, odkud ho zná. Jednou se spolu zapomenou na večírku a Harry usne, aniž by si vzal svůj mnoholičný lektvar. Jak to Dracovi vysvětlí?
 3. V Bradavicích se koná maškarní ples. Harry i Ron to berou jako možnost užít si trochu zábavy před koncem školního roku, takže alkoholem rozhodně nešetří. S tím však přichází nevhodné myšlenky a protože už má něco v krvi, dostaví se i troufalost a odvaha. A co si budeme povídat, Draco je prostě kus.
 4. Je dávno po škole, Voldemort je kaput, všichni si žijí svůj život. To by ale nebyl Potter, aby nebyl výjimka. Jednoho dne si sbalí kufry a vydává se do Afriky, aby v tamních končinách vyučoval děti ve škole. Nebude však jediný, který se rozhodne pomoci druhým.
 5. Je po válce a Malfoyvé přišli o svůj společnský status (navíc Lucius je ve vězení). Harry jde Dracovi vrátit hůlku a Draco se rozhodne ho svést, aby si zlepšil své společenské postavení jakožto partner Harryho Pottera
 6. Uprchlí Smrtijedi unesli Luciuse malfoye, aby se mu pomstili, že nebojoval v konečné bitvě o Bradavice. Draco vyhledá Harryho a požádáho o pomoc.
 7. Harry má rodinu s Ginny, ale není spokojen. Postupem času se stává impotentní. Vyhledá proto odbornou pomoc na sexuologické klinice, kde se při vyšetření vzruší nad gay porno obrázky. Proto je mu přidělen asistent, který by mu pomohl vyrovnat se s tímto zjištěním. Tím asistentem není nikdo jiný než Draco Malfoy.
 8. Harry má všeho po krk. Je přeci jen obyčejný sedmnáctiletý kluk, u Merlina! Celý kouzelnický svět k němu však vzhlíží s obdivem jako k hrdinovi, který již podruhé porazil Temného Pána, média jej pronásledují na každém kroku a mladé čarodějky se předbíhají, aby se mu co nejvíce zalíbily. A on přitom chce být jen obyčejný kluk, copak se všichni pomátli? …Ne. Někdo se na Harryho přeci jen stále dívá mezi prsty, jeden aristokrat s platinovými vlasy. A právě ten mu již delší dobu v noci nedá spát…
 9. Harry i Draco jsou ženatí a žijí každý svým vlastním životem. Ani jeden z nich však není zcela šťastný a nemůže zapomenout na osudový večer po hostině na závěr jejich studia v Bradavicích, který spolu strávili v Komnatě nejvyšší potřeby. Když se tedy potkají na večírku k oslavě deseti let od poražení Pána Zla a staré vzpomínky jsou oprášeny, opět to mezi nimi pořádně zajiskří…
 10. Komnata nejvyšší potřeby je stále obsazena a věčně před ní slídí Filch. Navíc Harry chystá pro Draca překvapení. Z tajemné komnaty se stává jejich společné útočiště, jejich nový domov. Draco dělá všechno pro to, aby utajil své znamení zla, ale stejně se mu to nepovede. Bradavice jsou drbárna a o jejich toulkách do opuštěné koupelny se začíná šuškat. Informace se dostane k Voldemortovi, který si dá dvě a dvě dohromady. Nejen že měl na Draca zálusk sám, ten parchant Potter si dovolil znesvětit komnatu samotného Salazara! Když dojde k bitvě, Draca čeká nelehká volba. Postaví se na stranu svého milence nebo na stranu Pána Zla? Kdo z nich přežije?
 11. 6. ročník. Harry má temné podezření ohledně Draca Malfoye a pronásleduje ho, kamkoliv se hne. Hermioně a Ronovi tvrdí, že Draco určitě přijal Znamení zla a něco chystá, snaží se o tom přesvědčit i Brumbála, ale nikdo mu nevěří. Nikdo, ani sám Harry netuší, že nemá strach, co by mohl Draco provést, ale že se Znamením zla bude pro Harryho navždy ztracený… jestli tomu Harry nedokáže zabránit.
 12. Draco je upír toužící po Harryho krvi. Nebo to nebude jen krev, co ho k Potterovi tak táhne?
 13. Harry a Draco zemřeli při požáru v Komnatě nejvyšší potřeby a zůstali strašit jako duchové v Bradavicích. Voldemort byl přes všechny obtíže poražen a Bradavice už nejsou, co bývaly – nebelvírští randí se zmijozelkami a nevraživost mezi kolejemi, aby jeden hledal lupou. A to Harry s Dracem nedokážou jen tak skousnout. Podaří se jim rozdmýchat zapomenutou rivalitu?
 14. Brumbál je zatvrzelý jehovista nepřipouštějící homosexualitu. Se Severusem vymyslí lektvar, který by ji vyléčil. Budou Draco s Harrym pokusny par? Odolaji?