CHALLENGES

Co jsou challenge?

 • Výzvy autorům – začínajícím i stálicím, prozatím z HP fandomu.
 • Řetězová reakce psaní na přání. Autor napíše jednorázovku na přání a vybere si dalšího autora, kterému dá téma ke zpracování. Pokud se autorovi téma z nějakého důvod vyloženě příčí, může si vybrat z témat čtenářských.

Jak se mohu zapojit?

 • Na facebooku ZDE.
 • Pokud z jakéhokoliv důvodu facebooku neholdujete, napište mi mail nebo komentář pod tento článek, že byste se rádi podíleli jako autor.

Kde budou povídky zveřejněny?

 • V ideálním případě si každý autor zveřejní povídku na svém webu. Jednak je to praktické z administračního hlediska, jednak se tak bude povědomí o výzvě šířit dál. :-) Pokud je to z nějakého důvodu problém, můžu poskytnout azyl.
 • Seznam autorů a povídek bude aktualizovaný na této stránce a taky na fb skupině, která bude doufám centrem dění celé výzvy.

Jak má povídka vypadat?

 • Povídka by měla být jednorázová, vytvořená speciálně pro CHALLENGE. Minimální rozsah je 1000 slov, horní hranice není určena, ale spoléhám na zdravý rozum autorů, respektive autorek. :-)
 • Po zkušenostech z předchozího ročníku bude tentokrát čas na na psaní povídky nekompromisně 1 týden, aby nedocházelo k nehorázným prodlevám. Proto zvažte, zda budete schopni povídce čas věnovat, když na vás přijde řada.
 • Každá povídka by měla obsahovat krátké shrnutí děje, kdo byl vyzyvatelem a jaké bylo téma.
 • Odkaz na povídku by se pak měl objevit na fb skupiny.

Koho můžu vyzvat?

 • Kohokoliv z autorů, kteří ještě povídky v rámci výzvy nenapsali. V jednotlivých CHALLENGE je vždy seznam autorů, kteří potvrdili svou účast, ale samozřejmě je možné pozvat každého.

A co čtenáři?

 • Bez čtenářů by to nešlo ani nebavilo. Připojte se (ano, opět) na facebook a pište náměty, které byste si rádi přečetli, ať se mají autoři kde inspirovat.
 • A nezapomeňte povídky komentovat, protože komentář je autorovou jedinou odměnou.

SNARRY CHALLENGE 2015 

DRARRY CHALLENGE 2016

JOHNLOCK CHALLENGE 2016

DRARRY CHALLENGE II. 2017

SNARRY CHALLENGE II. 2017

14 komentářů: „CHALLENGES

   1. Mohu si vybrat námět dle svého uvážení? Pokud ano, ráda bych tento:
    Lord Voldemort padl v Harryho šestém ročníku. Život se uklidnil a pomalu plyne dál. Sedmý ročník je zajímavý tím, že se pořádá celosvětový turnaj v Obraně proti černé magii, konaný (dle libosti, ale né v Bradavicích). Za každou školu je vybrán učitel a jeden žák. Oba se mají zúčastnit ve své kategorii. Za Bradavice jsou vybráni nikdo jiný, než Snape a Potter. Oba znají své kvality, kryli si záda v bitvě milionkrát. Jak budou spolupracovat, povzbuzovat se? A všichni soupeři vědí, jaký bastard Snape umí být. Vytřou s nimi podlahu? (Sion)

   2. V pravidlech je, ze autora i téma pro další týden vybírá předchozí autor, ale určitě ti vyjdou vstříc, az na tebe dojde řada :-)

   3. Tak jsi nemusela čekat dlouho, byla jsi vybrána pro další týden:
    jako další vyzývám Muraki a námět: Lord Voldemort padl v Harryho šestém ročníku. Život se uklidnil a pomalu plyne dál. Sedmý ročník je zajímavý tím, že se pořádá celosvětový turnaj v Obraně proti černé magii, konaný (dle libosti, ale né v Bradavicích). Za každou školu je vybrán učitel a jeden žák. Oba se mají zúčastnit ve své kategorii. Za Bradavice jsou vybráni nikdo jiný, než Snape a Potter. Oba znají své kvality, kryli si záda v bitvě milionkrát. Jak budou spolupracovat, povzbuzovat se? A všichni soupeři vědí, jaký bastard Snape umí být. Vytřou s nimi podlahu? (Sion)

    Až budeš mít povídku napsanou, zveřejním odkaz na ni na fb, tak dej vědět. :-)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.