Originální tvorba

JEDNORÁZOVÉ

Pálení čarodějnic – Povídka pro Beltainovou výzvu. Čarodějové, co se nějaký ten pátek neviděli, se potkávají kolem svátku Beltain. Co je k sobě táhne a proč za všechno můžou čarodějnice?

Hranice – Ondra má v životě jediný problém. Tím problémem je Marek, který mu pije krev a celkově otravuje jeho poklidnou existenci. A když se Ondrovi konečně podaří Marka překonat, uvědomí si, že jeho vítězství nakonec není tak sladké, jak si představoval.

Honzíkova cesta – Vysokoškolský učitel a student. O naději a omylech. O čtení a touze.

Na parchanty a mrchy – Martin je právě nešťastně nezadaný a Patrik je šťastně zadaný. Dohromady je svede návštěva kina a společná známá. Jejich cesty se můžou jen protnout, anebo proplést, pokud se rozhodnou odbočit stejným směrem. EDIT: Povídka byla ze stránek stažena, protože se stala součástí sbírky povídek PĚTKRÁT OUT.

Tom a Jerry 1. a 2. část – Dva vysokoškoláci se zamotají do zbytečné lži a musí se s ní poprat stejně jako se svými rodinami a okolím. Být gay na malé vesnici v srdci Vysočiny není to stejné jako být gay v Praze.

DOPROVODNÉ POVÍDKY KE KŘÍDLŮM (viz níže)

Valentýnské trable – První společný Valentýn

Obluda – Povídka obsahuje větší množství cukru, jednu chlupatou obludu a Aidenovy zásady. Nebo tak něco.

Omluva – Povídka se odehrává těsně po volbách, ve kterých zvítězil D. Trump

Oldies – Krátká ukecaná povídka, která se točí okolo Aidenovy neochoty přiznat si,  že stárne.

Odpuštění – Aidena k smrti děsí nepořádek a Briana k smrti děsí pořádek…

Osud – Blíží se Vánoce, které Brian stále šíleně miluje a Aiden stále šíleně nesnáší. Ideální čas na to, aby se všechno pokazilo.


DARUJ MI KŘÍDLA

Daruj mi křídla obálka final

 

Daruj mi křídla – Aiden je zcela spokojený se svou samotou, ve které mu nikdo nenarušuje jeho klid a stereotypy. Pokud něco vážně nesnáší, pak změny, lidi a svého otce.
Brian Scott je mladý, bezstarostný, miluje společnost a neumí dodržovat řád. A právě byl povýšen na zástupce ředitele obchodního oddělení, Aidena Cartera. Po prvním dni Brian už chápe, že varování kolegů nebyla jen prázdnými slovy a že sdílení kanceláře s novým nadřízeným bude ještě větší výzvou, než si dokázal představit.

 

Vyšlo jako ebook. K zakoupení na následujících portálech:
Databook
Internetový obchod E-knihy jedou
Palmknihy
eReading
Ráj knih
eBux

EDIT: Nyní možno zakoupit i jako tištěnou knihu přímo ode mě. Máte-li zájem, napište mi na mail (lhukova30@gmail.com) nebo přes facebook. Cena knihy včetně poštovného po ČR je 399 Kč (SR 520 Kč).


PĚTKRÁT OUT

Anotace:

Pět dvojic hrdinů a hrdinek s více či méně vyjasněnou sexuální orientací se snaží vypořádat nejen se svými vlastními emocemi, ale taky s rodiči a přáteli. Zkrátka přiznat barvu, což mnohdy není vůbec snadné.

Výtěžek z prodeje e-knihy bude věnován na poradnu S barvou ven, která pomáhá mladým lidem nejen s coming-outem.

Do sbírky jsem přispěla povídkou Na parchanty a mrchy a kromě ní v knize naleznete i povídky od TyryKaspMiamam a Salazaret.

Knihu můžete zakoupit například na následujících portálech: 

PALMKNIHY

EREADING

KOSMAS