Originální tvorba

JEDNORÁZOVÉ

Hranice – Ondra má v životě jediný problém. Tím problémem je Marek, který mu pije krev a celkově otravuje jeho poklidnou existenci. A když se Ondrovi konečně podaří Marka překonat, uvědomí si, že jeho vítězství nakonec není tak sladké, jak si představoval.

Honzíkova cesta – Vysokoškolský učitel a student. O naději a omylech. O čtení a touze.

Na parchanty a mrchy – Martin je právě nešťastně nezadaný a Patrik je šťastně zadaný. Dohromady je svede návštěva kina a společná známá. Jejich cesty se můžou jen protnout, anebo proplést, pokud se rozhodnou odbočit stejným směrem.

Tom a Jerry 1. a 2. část – Dva vysokoškoláci se zamotají do zbytečné lži a musí se s ní poprat stejně jako se svými rodinami a okolím. Být gay na malé vesnici v srdci Vysočiny není to stejné jako být gay v Praze.

KAPITOLOVÉ

Daruj mi křídla – Aiden je zcela spokojený se svou samotou, ve které mu nikdo nenarušuje jeho klid a stereotypy. Pokud něco Daruj mi křídla obálka finalvážně nesnáší, pak změny, lidi a svého otce.
Brian Scott je mladý, bezstarostný, miluje společnost a neumí dodržovat řád. A právě byl povýšen na zástupce ředitele obchodního oddělení, Aidena Cartera. Po prvním dni Brian už chápe, že varování kolegů nebyla jen prázdnými slovy a že sdílení kanceláře s novým nadřízeným bude ještě větší výzvou, než si dokázal představit.


Vyšlo jako ebook. K zakoupení na následujících portálech:
Databook
Internetový obchod E-knihy jedou
Palmknihy
eReading
Ráj knih
eBux

 

%d bloggers like this: