Sherlock ff

Kapitolové

The Road Less Treveled

Sherlockovi se nelíbí představa, že by si John jednou mohl někoho najít, a tak se rozhodne, že Johna přiměje, aby se do něj zamiloval, protože je nepřípustné, aby o svého kolegu přišel. Povídka je psaná ich-formou, střídají se pohledy Johna a Sherlocka a je to prostě úžasné čtení. Povídka má krátké pokračování v podobě Less Traveled Christmas.

TRLT:

A proto to pravděpodobně byly mnohem přízemnější důvody, kvůli kterým trávil čas s nudnými a nezajímavými ženami, jejichž společnost nejspíš neupřednostňoval před mou.

Závěr: John chce sex a drží se tradičních způsobů, jak ho dosáhnout.

Doplněk závěru: Možná má větší potřebu všeobecné fyzické náklonnosti.

Shrnutí: Zabránit potencionální krizi, kdy se John ožení. Tyto dodatečné požadavky musí zahrnovat vztah se mnou, aby žádná třetí strana nebyla nutná pro Johnův život.

Konečný úsudek: Musím Johna Watsona přimět, aby se do mě zamiloval.

LTC:

Upřeně jsem se na ni zahleděl, nechtěl jsem riskovat, že probudím Johna, kdybych promluvil. Včera byl tak unavený, že se sotva probudil, když jsme přijeli a já ho doprovodil z auta do ložnice. Potom usnul, jako když ho do vody hodí, ani jsem mu nestačil sundat boty.

„Ale Sherlocku, když se budeš takhle mračit, jen tě rozbolí hlava,“ řekla popuzeně, ale aspoň že potichu. „Jen jsem si chtěla být jistá, že už jste oba vzhůru,“ odmlčela se a zachichotala se.

Protočil jsem oči. A to lidé obvykle vyčítají mně, že se chovám nevhodně. Měl jsem vůbec nějakou naději, když jsem měl takovéhle rodiče?

 

Reklamy
Napsat komentář

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: