O webu

Na tuhle stránku jsem se přesunula kvůli příjemnějšímu rozhraní pro autora i čtenáře a doufám, že se Vám tu bude líbit stejně jako mně.

Nesnáším vymýšlení perexů a shrnujících obsahů, takže ani tohle pro mě není zrovna jednoduché. Zkusím začít něčím o sobě. Už na základce jsem zkoušela první HP fanfiction. Jistě si umíte představit kvalitu takových počinů (dodnes je mám na půdě!), ale k většímu psaní jsem se vrátila až přes stmivani-ff.cz, a odtud oklikou zpět ke své životní lásce v podobě HP.

V současné době se věnuju psaní originálek, vrhám se do  překladů knih a zároveň se snažím nezanedbávat fanfiction (moc mi to nejde).

Děkuji za návštěvu, přeji příjemný zážitek ze čtení a děkuji za všechny reakce. Níže najdete kontaktní formulář, kam můžete psát všechno, co se nehodí do komentářů, žádosti o hesla apod.

KalamityJane

17 komentářů: „O webu

  1. Ahojky, KJ. Mám obrovskou radost a těším se, že se ti tu zabydlím! :) Asi tušíš, jak to mám s časem, ale nárazově se vždy na něco vrhám,takže si tě bezpochyby postupně přečtu. Přeji hodně spokojených čtenářů a ať tě líbá můza. ;)

  2. Ahoj, přes tvůj blog jsem narazila na povídku Poslední nepřítel a moc se mi líbí její anotace, ale povídka není nikde ke stažení, tak jsem se chtěla zeptat, jestli jí náhodou nemáš. Děkuji:-)

  3. Ahoj, chtěla bych tě moc poprosit o heslo k překladům Linfe (povídka „Withering the ferns“ atd.), tedy pokud ho víš :) PS: Web vypadá opravdu dobře ;)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.