Do neznáma, 30denní výzva, den 11.

Na obrázku může být: obloha, noc, mrak a text„Už je to měsíc,“ vyhrkl na něj Harry místo pozdravu a Draco zmateně zamrkal. Už si zvykl, že Harryho myšlenkové pochody občas nestíhal, a často to přisuzoval faktu, že nebelvírské duši prostě nikdy porozumět nemůže. Ale aby nechápal už v první minutě jejich rande, to se mu tedy ještě nestalo.

„Ehm, co přesně máš na mysli?“ optal se proto.

„Od našeho prvního polibku.“

Draco obrátil oči v sloup. „Za prvé nebyl první. A za druhé, jestli hodláš všechny tyhle věci slavit jako výročí, tak se s tebou okamžitě rozejdu.“

Potter se rozesmál. Jak jinak. Smích byl jeho nejčastější odpovědí. A Dracovi to nevadilo. Naopak, pokaždé žasl. To díky němu se Harry usmívá a směje a vypadá spokojeně a byl to příjemný pocit. Harry byl oproti němu velmi bezprostřední, a i když si na jeho projevy náklonnosti – jako když mu teď vtiskl pusu na tvář – stále zvykal, líbilo se mu to.

„Takže, kam jdeme?“ zeptal se, protože byla řada na Harrym, aby vymyslel plán, kde stráví volný večer. Prozatím svá rande trávili v mudlovském světě, protože Draco ještě nebyl připravený vyjít s jejich vztahem na veřejnost, a Harry si Draca „chtěl užít jen pro sebe“.

Musel si nejdřív zvyknout na myšlenku, že jsou vážně spolu, že to není sen, ze kterého se ráno probudí, a k jeho nesmírnému překvapení si to Harry zatím stále nerozmyslel, naopak ho o svých citech opakovaně přesvědčoval.

„Říkal jsem si, že bychom mohli do kina.“

„Tak fajn,“ pokrčil Draco rameny. Vlastně mu bylo docela jedno, kam vyrazí.

„Fajn? Žádný protest? Víš vůbec, co je kino?“

Draco si nebyl jistý, jestli se ptá vážně, nebo si ho jen dobírá. „Ano, Pottere, dokonce jsem v něm párkrát byl. Prodávám knihy mudlům a chodím do mudlovských barů, což ti jistě neuniklo, když jsme se v jednom potkali.“

„Promiň, nemyslel jsem to zle,“ kál se.

„Změnil jsem se…“ dodal Draco.

„Já vím. A baví mě tě poznávat.“ Vzal Draca za ruku a stiskl ji.

Svítil jim k tomu měsíc, což je naprosto nepodstatná informace.

 

Následující příspěvek
Napsat komentář

komentáře 3

  1. :-D Ach, miluju tyhle nepodstatné informace:-D Hej, taky jsi je dala dohromady poměrně rychle a přemýšlíš, co s nima jako po zbytek měsíce budeš dělat? :-D

    Odpovědět
  2. Twilly

     /  19.2.2019

    Dávám to jako rozeběhnutou „slovenskou střelu“, tak jsem si řekla, že alespoň u téhle malinkaté „staničky“ zastavím, abych ti sdělila, že jsem se naprosto a neodvolatelně zamilovala ….aaaaaaach….no a teď musím zase dál, snad pochopíš….

    Odpovědět

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.

%d bloggers like this: