Satisfakce 3. 12.

… Možná, kdyby věděl dřív, že Malfoy líbá takhle, mohli si ušetřit celé roky nenávisti a strávit je mnohem příjemněji.

Protože tohle bylo příjemné. Zapletl prsty do světlých vlasů, hladil Draca po tváři, bocích, objímal ho a tiskl se k němu, jak jen mohl.

Když se Draco jeho úst dostatečně nabažil a přesunul se svými rty na krk a tam Harryho dál líbal, měl pocit, že se udělá do kalhot jako školák. Harry s jiným mužem kromě pár pus při flašce nikdy nic neměl a v tu chvíli své nezkušenosti hořce litoval. Tohle – Dracovy ruce a rty všude po jeho těle – bylo stokrát lepší než všechno, co dosud zažil se všemi ženami dohromady. Byla v tom spalující vášeň a touha a Harry jí nechal volné pole působnosti – učil se rychle a laskání Dracovi hojně oplácel. Nezavíral oči, nechtěl na touhou zastřený pohled v Dracových očích nikdy zapomenout, a tak pro něj byl značný šok, když se mu okolí náhle rozostřilo a neviditelná síla táhnoucí ho za pupík jej začala pohlcovat. Pocítil známé škubnutí, a když se mu okolí opět vyostřilo, byl bar i noční ulice stovky kilometrů daleko.

Věděl, kde jsou. Na Malfoy manor strávil pár velmi nepříjemných chvil a na okamžik jej ochromily vzpomínky. Tudy je táhli a tamhle v té místnosti mučili Hermionu… Draco si jeho rozpoložení všiml a povytáhl obočí. Harry zavrtěl hlavou. To nic.

Nechal Draca, aby ho nepříjemných myšlenek zbavil a soustředil se už jen na něj. Nechal se za cíp košile táhnout do schodů, ale už na podestě uprostřed schodiště si připadal příliš opuštěný a Draca si přitáhl k sobě. Vrhli se na sebe, jako by to bylo už příliš dlouho, co se líbali naposledy… Harryho košile skončila přehozená přes zábradlí a nemohla mu být ukradenější. Když konečně doklopýtali až do ložnice, zbývaly Harrymu už jen kalhoty a spodní prádlo. Draco na tom byl o poznání lépe – zůstávala mu košile i kalhoty. Harry spočinul prsty na prvním knoflíku Dracovy sněhově bílé košile, příliš nedočkavě se ho toužil dotýkat na holé kůži.

„Počkej…“ zastavil Draco jeho ruku za zápěstí.

Tentokrát tázavě povytáhl obočí Harry.

„Není to pěkný pohled…“

Harrymu trvalo zlomek vteřiny, než pochopil, že mu Draco naznačuje, že je nositelem Znamení zla.

„Je mi to jedno,“ zašeptal mu Harry do ucha a propletl svůj jazyk s Dracovým, aby odvedl jeho pozornost. Prošlo mu to, a tak začal knoflíky pomalu rozepínat a následoval nově odhalenou kůži svými polibky. Těsně pod klíční kostí narazil na dlouhou táhlou jizvu a prostě ji políbil taky. Postoupil níž a rty zavadil o další jizvu. Zarazil se a kousek se odtáhl a zároveň košili rozhalil celou.

Nevěřícně zůstal zírat na Dracův hrudník, který byl vodorovně natřikrát přeťatý dlouhými rovnými jizvami.

Za které mohl Harry.

Třeštil oči na tu spoušť, plný viny a výčitek a touhy Draca obejmout a nastokrát se mu omluvit.

Ale Marc o ničem z toho samozřejmě neměl mít ani ponětí…

„Kdo ti to udělal?“ zavrčel rozezleně, aby zakryl své zděšení.

„Na tom nesejde,“ pousmál se Draco smutně a pokusil se košili přitáhnout k sobě. Harry ho zastavil.

„Řekl jsem, že mi to nevadí. Jsi úžasný,“ políbil blonďáka na rty a donutil jej spustit ruce podél těla.

Pak se znovu pustil do prozkoumávání jeho těla. Prsty vklouzl pod bílou látku a užíval si kontaktu s horkem sálající kůží. Která mimochodem byla jediným zdrojem tepla v tomhle zámku hrůzy.

Jako by mu Draco četl myšlenky, poslal pár jisker do krbu, kde vzápětí vzplanul oheň a okamžitě se do místnosti rozlilo příjemné teplo.

Harry se zachvěl a znovu jej zaplavila nervozita. Jednak už to bylo pár měsíců, co byl s někým naposledy, ale hlavně nikdy nebyl s mužem. Ne že by ho to nikdy nenapadlo, naopak, ale kvůli náročnému zaměstnání se zkrátka nějak nenaskytla příležitost. Měl by přiznat, že je v tomto ohledu absolutně nezkušený?

Draco ho držel za boky a líbal ho a najednou se jeho ruce přesunuly na knoflík Harryho kalhot.

„Počkej,“ zarazil tentokrát on Draca v návalu paniky.

Odpovědí mu byl jen zmatek v očích a vyčkávání na odpověď.

„Ehm… Já jsem nikdy…“ koktal a doufal, že ho Draco pochopí. Ale ten jen dál nechápavě zíral. „Nikdy jsem…“ Cítil se tak trapně jako snad nikdy.

„Nikdy jsi neměl sex?“ vykulil teď Malfoy oči nevěřícně.

„S mužem!“ vyjekl. Nikdy jsem nic neměl s mužem,“ upřesnil rudý až na zadku.

Draco se zmohl na pouhé: „Oh.“ Jeho oči ale zachvátil hladový žár a znovu se na Harryho vrhl. „Prostě mi věř,“ zašeptal mu do ucha a pak mu ušní lalůček jemně stiskl mezi zuby a olízl jej a Harryho nikdy nenapadlo, že by něco takového mohlo být tak vzrušující, ale klidně by obětoval ledvinu jen proto, aby s tím Draco nikdy nepřestal. A Malfoy nepřestával. Líbal ho na krku, občas kůži jemně stiskl mezi zuby a mezitím, co takto rozptyloval Harryho pozornost, ho zbavil kalhot a jeho ruce i rty se přesouvaly stále níž a níž, až před Harrym klečel a Harry byl tak tvrdý jako nikdy – jen z toho pomyšlení, že před ním hrdý Draco Malfoy klečí na zemi. Když mu přes boky stahoval dolů boxerky, a zároveň ho líbal všude, kde mohl, jen přímo jeho klínu se ale vyhýbal a Harryho tím přiváděl k šílenství.

„Prosím,“ zašeptal ochraptěle a pohladil Draca po tváři.

Draco se ďábelsky spokojeně ušklíbl a přejel si jazykem po rtech. Harry se sklonil, aby si ho přitáhl k polibku, ale Draco ho předběhl. Špičkou jazyka se konečně dotkl jeho penisu, druhou rukou ho držel za zadek, hladil, občas stiskl, ale Harry nedokázal vnímat nic jiného než Dracova horká vlhká ústa, která ho pohlcovala. Když Draco jazykem přejel po celé délce jeho penisu a na špičce jím několikrát zakmital, začal tušit, že tohle dlouho nevydrží. Neudržel zasténání, ale podle úsměvu, který mu byl odpovědí, usoudil, že to vůbec nevadí.

„To je ono, užívej si to,“ pobídl ho Draco a Harry ho milerád poslechl. Zvrátil hlavu dozadu, jednu ruku zapletenou v Dracových plavých vlasech a prostě si to jen užíval. Vyvrcholení přišlo rychle a Draco všechno hladově spolykal a pak si prstem otřel ret, kde pár kapek zůstalo, a i ten olízl.

„Zatraceně…“ zaklel Harry, protože ten pohled ho vzrušoval tak, že jeho penis ani nestačil ochabnout. Draco vstal a konečně se v objetí a za doprovodu dalších polibků přesunuli na postel. Harry mu chtěl laskavost oplatit, a přestože nikdy v puse ničí penis neměl, momentálně byl neskutečně vzrušený, a když viděl Dracův spokojený pohled po tom, co se mu udělal do úst, byl i zvědavý a chtěl to zkusit. Draco ho ale zadržel.

„Chci tě v sobě…“ pošeptal mu.

Harry najednou získal jistotu, tohle byla známá půda pod nohama. Přetočil Draca na břicho a obkročmo si mu sedl na stehna. Rukama ho hladil po zádech, jako by je masíroval, občas se sklonil a políbil ho za krk, nebo na rameno. Z nějakého důvodu si tohle všechno chtěl užít tak dlouho, jak jen mohl, a ačkoliv ho Draco občas pobídl, nebo se proti němu vypjal, tohle neuspěchal. Užíval si poznávání těla pod sebou. A kdyby to náhodou mělo být poprvé a naposledy, co se ho může dotýkat, pak si chtěl pamatovat všechno – jak voní, jak dýchá, jak vypadá jeho tělo, když takhle leží na posteli.

Draco nakonec na jeho tempo přistoupil, zcela se uvolnil a poddal se Harryho objevování. Po chvíli začal sténat a několikrát se zachvěl. Jako by i pro něj tahle stránka intimity byla nová. Už nešlo jenom o sex, šlo o poddání se tomu druhému, o důvěru…

Masíroval mu zadek, hladil obě půlky, líbal je, občas kousl nebo přejel jazykem v místě, kde se pod zády rozdělovaly.

„Co mám dělat?“ zašeptal a nepřestával v hlazení.

„Musíš mě připravit… Prsty…“ zamumal Malfoy, hlas hrubý, ochraptělý, a pravou nohu pokrčil v koleni a vytáhl ji výš, aby Harrymu usnadnil přístup.

Harry tak nějak tušil, ale doufal, že mu Malfoy prozradí, co se třeba líbí jemu. Nakonec místo prstů ještě na chvíli zapojil jazyk, a podle Dracových reakcí to bylo dobré rozhodnutí.

„Do prdele, Marcu… Prostě ho do mě vraž… Už to dýl nevydržím,“ žebral po chvíli a Harry jeho přání milerád vyslyšel.

„Máš… Něco…?“

Draco se natáhl k nočnímu stolku a vytáhl z něj lahvičku, jaká se používala na běžné lektvary. Ukázalo se, že je v ní jakýsi olej, který příjemně voněl. Harry si ho nanesl na ruce a chvíli jej třel v dlaních, aby olej zahřál a několik kapek nechal stéct mezi Dracovy půlky a začal otvor jemně masírovat.

„Kašli na to… Chci tě… No tak…“ skuhral Draco do polštáře, který svíral v pěstích. Propnul se v zádech a Harry nedokázal odolat. Zbytek oleje si několika pohyby dlaní rozetřel po celé délce penisu a pomalu ho začal zasouvat. Draco skutečně byl připravený, i nadále sténal a Harryho povzbuzoval.

A Harry nechápal, jak bez tohohle všeho někdy mohl žít. Byl zahlcený vjemy a pocity a dokázal se soustředit jen na ty nejvýraznější. Draco byl horký a vlhký, vstřícný a poddajný, a když si na Harryho v sobě zcela zvykl, hned se začal pohybovat a hlasitě projevoval uspokojení při každém Harryho přírazu. Harry na něj na okamžik nalehl, líbal ho na šíji, a když ho kousl a Draco znovu hlasitě zasténal, odhodlal se trochu přitvrdit a rukama přimáčkl Draca do matrace, zatímco si ho divoce bral.

Vzrušení v něm narůstalo a věděl, že už dlouho nevydrží.

„Otoč se,“ přikázal mu a vyklouzl z něj.

„Chci to takhle. Udělej se… Vystříkej mě…“

„Řekl jsem, otoč se,“ zavrčel a viděl, jak se Draco zachvěl a konečně poslechl. Harry ho takhle nikdy neviděl. Zranitelného, odevzdaného, důvěřivého… Myšlenku, že se té důvěry vlastně chystal zneužít, když Draco nevěděl, komu se odevzdává, rychle zašlapal. Na to po něm toužil až příliš.

Draco pokrčil nohy a Harry do něj znovu vnikl a začal přirážet. Navedl Dracovu ruku kolem jeho penisu a pohled na to, jak se Zmijozel sám uspokojuje, ho dovedl k vrcholu. Draco ho okamžitě následoval a Harrymu bylo úplně jedno, že bude ulepený od jeho spermatu, když se na Draca zhroutil.

4 komentáře: „Satisfakce 3. 12.

  1. Užívala som si to, ale každú chvilu trpla, kedy pride nejaky moment prekvapenia, prezradenia a premeny:-) a aka bude na to reakcia…..

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.