ygritte: Albus ex machina – Kapitola 12 – Dychtivý šepot

Odkaz na povídku: http://ss-slash.wgz.cz/rubriky/tesska/dychtivy-sepot – tak jo, další Tira Nog. Nic víc asi netřeba říkat.


Harry šel Charlieho vyprovodit až k hájence, kde na něj čekal jeho drak. Evidentně byl pod nějakými uklidňujícími lektvary, protože vypadal nezvykle mírně a nechal se bez odporu zavést do klece. S Hagridem ještě pomohli připevnit klícku ke koštěti, a když bylo všechno připravené, nastal čas se rozloučit.

“Leť s tím drakem vopatrně a napiš mi pak, jak se tam všici máte! A pozdrav vode mě toho svýho amanta!” loučil se Hagrid. Objali se a pak se Hagrid přesunul ještě ke kleci, aby si naposledy pohladil to úžasné stvoření.

Charlie přešel k Harrymu. “Bylo fajn tě zase vidět, Harry. Moc jsem si to užil!”

“Já taky. Jsem rád, žes nás poctil návštěvou, kdoví, kdy se zase uvidíme – podle všeho až o Vánocích. A takhle jsem tě aspoň mohl mít chvíli pro sebe.”

Objali se. Charlie mu vtiskl lehký polibek do vlasů, než se odtáhl. “Držím palce, ať ti to už taky vyjde,” zamrkal na Harryho.

Ten se zašklebil. “Radši se pořádně drž koštěte, abys nespadl. A napiš mi zase!”

Poslední pozdravy a pak už s Hagridem sledovali, jak se Charlie mění v černou tečku na obloze.

Bylo přesně devět. Harry hleděl na obraz se zeleným drakem a cítil, že navzdory veškerým snahám je nervózní. A to i navzdory téměř skálopevné víře, že mu Malfoy nebude dělat nic vyloženě nepříjemného. Prostě jen… Nikdy dřív se v takové situaci neocitl.

Obraz se odklonil. Zhluboka se nadechl a vešel dovnitř.

Prošel předsíní, vkročil do pokoje s krbem a vzápětí už byl prudce přitlačen ke zdi a do jeho úst se dobýval Malfoyův jazyk.

“Hmpff,” zaprotestoval chabě.

“Do… mmm… ložni-ce,” zavelel Malfoy v mezerách mezi pleněním jeho úst.

Harry se nechal odtáhnout do ložnice, kde se na něj Malfoy znovu vrhl, a během líbání si začali vzájemně rozepínat košile. Jeho milenec tentokrát vypadal obzvlášť nedočkavě. Trpělivost mu vydržela jen první tři knoflíčky a zbytek prostě roztrhl a stáhl mu košili z ramen. Utržené knoflíky se stále ještě kutálely po podlaze a Harry najednou ležel na posteli s Malfoyem obkročmo sedícím na něm.

Ale ale, tady je někdo nedočkavý. Jen si nebyl jistý, jestli ho to víc těší nebo děsí.

 

Konečně se zdálo, že se Malfoy trochu zklidnil. Prsty jemně přejel po Harryho břiše od ramen až k pasu, pak ho uchopil za ruce a položil mu je za hlavu. Vzápětí vzal hůlku a přivázal ho za zápěstí k čelu postele. Harry zkusmo zatahal za provazy. Držely pevně.

 

Malfoy se jeho pokusu pousmál a pokračoval v rozepínání své vlastní košile tam, kde Harry skončil. “Ani nevíš, jak jsem se na tohle těšil,” zapředl.

 

Navzdory strachu z náhlé ztráty kontroly ho ta věta rozechvěla.

 

“Jen… citlivě, prosím. Víš, že nejsem zvyklý… eh, být dole. Nenech mě toho litovat.”

 

Malfoy se usmál. “Myslím, že rozhodně nebudeš litovat, Pottere. A neboj, můžu ti slíbit, že nehodlám dělat nic, co sám nebudeš chtít.”

 

Odhodil svou košili a pustil se do rozepínání Harryho kalhot. Za chvíli už ležel Harry zcela nahý a, přes přetrvávající obavy z věcí budoucích, plně vzrušený.

 

Malfoy si ho chvíli zálibně prohlížel a rukama přejížděl po jeho obnaženém těle. Když se dostatečně pokochal, usadil se mezi Harryho nohy a sklonil se tak, aby mohl laskat jeho bradavky. Harry zasténal. Lízání střídalo jemné kousání, přesně tak, jak to měl rád. Z hrdla mu unikl tichý vzdech. Zatím neměl jediný důvod si stěžovat.

 

Malfoyova ústa se přesunula níž, kde se napojila na cestičku tmavých chloupků směřujících do klína. Harry fascinovaně sledoval, jak se jeho milenec prolíbává níž a níž, až ucítil jeho horký dech na svém žaludu. Zalapal po dechu. Malfoy však jeho penis naprosto lhostejně prsty jedné ruky odklonil na bok a pokračoval níž. Postupně se propracoval až na Harryho stehno, kde jednomu místečku věnoval obzvláštní pozornost, aby do něj vzápětí lehce kousnul.

 

Harry byl tím představením naprosto uchvácený. Vůbec se to nepodobalo jejich obvyklé nekontrolované vášni. Tohle bylo precizní, systematické laskání a jeho tělo se pod tou péčí začínalo chvět. Bezděčně vyrazil boky ve snaze upozornit na svůj opomíjený penis.

 

Malfoy se na něj lascivně usmál. “Chtěl bys snad víc?” Přesunul svá ústa nad Harryho penis a dýchl na něj. “Chtěl bys, abych tě olízl?” Vyplázl jazyk a pomalu jím přejel po celé délce. Harry zasténal a znovu se vzepjal, ale Malfoy ho za boky přitlačil zpátky a nepustil. “Chtěl bys šukat moji pusu?” Vtáhl jeho žalud do úst a jemně si s ním pohrával.

 

Merline. “Ano,” zašeptal Harry upřímně.

 

Malfoy se usmál. “Můžeš to mít. Ale nebude to zadarmo.” Pro něco se natáhl pod postel, kam Harry neviděl, a když se vynořil zpátky, držel v ruce skleněný anální kolík. Harry ho zhodnotil jako jeden z těch menších.

 

“Pokud ho přijmeš, dostaneš za odměnu luxusní vykouření.” Pro demonstraci se sklonil a pohltil do úst téměř celý Harryho penis. Aby svou nabídku ještě podpořil, několikrát okolo jeho žaludu polkl, zatímco jazykem hladil celou délku.

 

Harry vzrušeně zasténal. Malfoy byl bůh, co se týkalo orálního sexu. Ne, ďábel. Jednoznačně ďábel.

 

“Co když odmítnu?”

 

Samolibé ušklíbnutí. “Nejspíš nad tebou budu pomalu masturbovat a možná si s tím kolíkem pohraju já sám. Budeš se na to muset dívat, ale já se tě ani nedotknu a nechám tě tu ležet svázaného celé dvě hodiny.”

 

Ach. Malfoy mu právě dal možnost z celé sázky v podstatě vycouvat. Jenže – to by bylo docela zbabělé, ne? A Nebelvíři byli přeci vždycky pověstní svou odvahou…

 

Jeho přemýšlení bylo přerušeno horkým jazykem, který pomalu klouzal od kořene jeho penisu až ke špičce. “Rozhodl ses?”

 

Jednou Nebelvír, navždy Nebelvír. “Přijímám,” zasténal.

 

Malfoy se spokojeně usmál. “Co přijímáš?”

 

Parchant. „Můžeš mi dát ten kolík, Malfoyi,“ dostal ze sebe s lehkým uzarděním.

 

Zdálo se, že samotné vyslovení té věty Malfoye rozechvělo. Zavrtěl se a poupravil si svůj penis, který byl stále ještě uvězněný v kalhotách.

 

„Olízej ho,“ zavelel a přistrčil mu tu skleněnou hračku k ústům.

 

Harry se trochu předklonil, a jen co kolem kolíku sevřel ústa, Malfoy z něj sundal svou ruku a nechal mu tu věc volně v puse. Pak znovu vzal svou hůlku a vykouzlil další provazy, tentokrát nad Harryho koleny. Pokrčil mu nohy a druhé konce provazů mávnutím hůlky omotal kolem čela postele.

 

„Teď to trochu zkrátím,“ upozornil ho a další mávnutí Harrymu přitáhlo nohy tak, že se jeho chodidla už nedotýkala matrace a všechny jeho intimní partie byly náhle zcela vystavené.

 

Malfoy si ho vzrušeně prohlížel. „Nemáš ani tušení, jaký to je pohled,“ zavrněl.

 

Harry se nepohodlně zavrtěl. Neměl však čas, aby se začal cítit příliš nepříjemně, protože v tu chvíli se Malfoy sklonil a začal ho kouřit tím svým rafinovaným malfoyovským způsobem. Bastard.

 

Pohlcen v příjemných pocitech jen vzdáleně postřehl čistící kouzlo, a teprve když se ta šikovná ústa odtáhla, frustrovaně zavzdychal. Protestné sténání se však okamžitě změnilo v souhlasné, když ucítil jazyk kmitat na svém vstupu. Současně Malfoy natáhl ruku a vzal si zpět skleněný kolík z jeho úst.

 

„Ach, Merline… kurva… jo… do hajzlu,“ vyrazil ze sebe, jakmile měl zase volnou pusu. Tohle zbožňoval a Malfoy to moc dobře věděl.

 

Kmitání náhle přestalo a místo toho se o jeho vstup otřelo něco chladného. Harry prudce vydechl, částečně leknutím a částečně vzrušením z toho, co mělo přijít.

 

„Trochu jsme tě rozmazlili, viď? Kouření mělo být až za odměnu… Ale já věřím, že mě nezklameš,“ promluvil Malfoy zdrsnělým hlasem.

 

Zatímco jednou rukou jemně zpracovával jeho erekci, druhou pomalu zatlačil skleněný kolík proti Harryho úzkému otvoru. „Uvolni se,“ zašeptal.

 

Harry poslechl. Snažil se co nejvíc prohloubit dech a když cítil, že je zklidněný, lehce zatlačil. Malfoy využil uvolnění svalů a zasunul špičku kolíku dovnitř. Harry cítil, jak je postupně rozevírán, ale nebolelo to. Ta věc vážně nebyla nijak zvlášť velká – na šířku měla rozhodně míň, než jeho vlastní penis.

 

Když ucítil, že jeho tělo přijalo celý kolík, zachvěl se a zasténal náhlým vzrušením. Merline, bylo to celé pekelně zvrácené a on si to až nepatřičně užíval. Zatracený Malfoy.

 

„Nádhera,“ zaznělo nad ním. “Deset bodů pro Nebelvír.”

Vzpomněl si, že má nárok na svůj orální sex. “Teď moje odměna,” připomněl se.

Malfoy ho přestal hltat pohledem. “Ještě moment,” oznámil a popadl svou hůlku. Přestože Harry neslyšel inkantaci, podle jemného vibrování ve svém zadku snadno usoudil, o jaké kouzlo šlo.

“Och, do prdele…” uklouzlo mu.

Pak už Malfoy, přesně jak slíbil, vrátil svou pusu tam, kde ji Harry zoufale potřeboval.

Svatý Merline a Morgano! Kdyby mu někdo ještě před měsícem řekl, že ležet spoutaný, nahý, naprosto vystavený s vibrující věcí v zadku a Dracem Malfoyem polykajícím jeho penis může být takové blaho, nevěřil by mu ani omylem.

Vznášel se na vlnách rostoucí rozkoše a jen napůl vnímal svůj vlastní hlas, který chrlil proud všemožných nadávek a povzbuzení. Malfoy v tom byl vážně nepatřičně dobrý.

Zničehonic jeho milenec ustal v laskání a odtáhl se.

“Co je?” zavrčel Harry podrážděně a zvedl hlavu, aby se podíval, co se děje. Už byl tak blízko! Na co si to Malfoy zase hraje?

Jeho pohled se setkal s úšklebkem, který nevěstil nic dobrého. “Chtěl by ses udělat?”

Zrovna teď víc než cokoliv na světě.

Zašklebil se. “Uhádl.” A když už byli u toho rozdávání bodů, dodal: “Deset bodů pro Zmijozel.”

Malfoy se zasmál.

“Je ti jasné, že to nebude jen tak?” otázal se a aby Harrymu připomněl, co je ve hře, znovu pohltil jeho penis. S očima zabodnutýma do těch Harryho ho začal pomalu a obscénně kouřit.

“Co chceš?” zeptal se Harry zadýchaně, i když měl určité podezření.

Malfoyova ruka sklouzla k jeho vstupu a jeden z prstů obkroužil vnější část kolíku. “Hádej. Můžeš třikrát,” načež začal zákeřně laskat citlivé místečko pod žaludem.

Jeho sebeúcta odplachtila společně s racionálním uvažováním neznámo kam.

“Máš to mít,” zasténal, “hlavně mě udělej!”

Na Malfoyově tváři se usadil samolibý výraz. “Co tím myslíš? Nejsem si úplně jistý…”

“Ošukej mě.”

Ta slova proťala vzduch jako bič. Malfoy se zachvěl a prudce rozevřel oči, jak se přes něj převalila vlna vzrušení.

Když už to jednou bylo venku, Harry si uvědomil, že to opravdu chce.

“Chci, abys mě ošukal. Myslím to vážně, Malfoyi.”

Ta představa sama o sobě mu nyní poslala tělem záchvěv rozkoše.

“Jak přesně chceš, abych to udělal?” nepřestával Malfoy ve své malé hře, zatímco přejížděl prsty po Harryho otvoru.

Jakmile však byla stavidla jednou otevřená, Harryho stud se úplně vytratil. “Vytáhni ten kolík… Ne počkej, nejdřív mě s ním trochu připrav.”

Ucítil, jak byl kolík pomalu vytažen, nalubrikován, zasunut zpět a pak ho Malfoy tou věcí začal rytmicky ojíždět.

“Takhle?” zapředl.

Harry nebyl schopen ničeho jiného, než hlasitě vzdychat.

Po chvíli uslyšel Malfoye zamumlat další kouzlo, Engorgio, a ucítil, jak se sklo v jeho zadku nepatrně zvětšilo. Poté pokračovalo roztahování jeho otvoru. Když měl pocit, že už nemůže být uvolněnější, vytáhl Malfoy kolík naposledy ven a začal si rozepínat kalhoty.

Jedním trhnutím stáhl nohavice i spodní prádlo ke kotníkům a sundal si kalhoty úplně. Nyní klečel mezi Harryho stehny, svůj penis přitisknutý k jeho vstupu.

“Řekni si o to.” Vzrušení vibrovalo jeho hlasem.

“Ošukej mě,” zopakoval Harry.

“Kdo že tě má ošukat?” Zahoupal se proti jeho zadku.

Uškrtí ho. Až bude po všem, rozhodně ho uškrtí.

“Draco Malfoy. Chci, aby mě ošukal Draco Malfoy.”

V šedých očích se divoké vzrušení smísilo s triumfem a Harry ucítil, že do něj Malfoy začíná pronikat. A… ach!

Malfoyův penis překonal těsný prstenec svalů, zcela ho roztáhl a prostupoval hlouběji a hlouběji, až byl vevnitř celý. Harry velice hlasitě zasténal. Jak už to bylo dlouho, co někomu dovolil vzít si ho? Určitě víc než rok. Proč se tomu vlastně tak vyhýbal? Vždyť to bylo… perfektní!

Samozřejmě to souviselo s tím, že Malfoyovi věřil. Jakkoliv to znělo podivně, musel si připustit, že to byla pravda. A nelitoval toho. Právě zažíval jednu z nejlepších nocí svého života.

Jakoby z dálky uslyšel hlasité steny, které, jak si záhy překvapeně uvědomil, vycházely z jeho vlastních úst. Merline, cítil se jako na drogách. Zfetovaný sexem. Kousl se do rtu ve snaze se utišit.

“Nedrž se zpátky. Chci tě slyšet,” zaprosil Malfoy.

Harry vyhověl jeho přání a přestal se snažit o jakoukoliv kontrolu. Soustředil se jen na ptáka, který přirážel do jeho zadku, na ruku, která ho honila, a nechal rozkoš, ať tryská z jeho hrdla. Přestal se starat o to, jak hlasitý byl, a naprosto se odevzdal.

“Och ano,” sténal. “Víc. Merline, víc! Přidej!”

Malfoy se skoro úplně vytáhl a vzápětí přirazil tak prudce, že postel udeřila o zeď. Dokonalé.

“Ano… Přesně tak!” vykřikl Harry.

Vzdáleně slyšel, že ani Malfoy rozhodně nezvládá být potichu. Ne, že by se kdykoliv jindy držel zpátky, z nich dvou byl vždycky ten hlasitější, ale dnes to bylo ještě intenzivnější. Jeho vlastní nadávky střídaly prosby o víc a hlasité steny obou vyplňovaly zbylé mezery.

Malfoy ho šukal v nelidském tempu a Harry cítil, že se blíží k vrcholu. Prsty na nohou se mu kroutily, dech se zkracoval a tělo ho začínalo brnět.

“Už… už budu…” šeptal.

“Tak pojď…” povzbudil ho Malfoy.

Věděl, že vyvrcholení tentokrát přijde se smrtící silou. Před očima už teď viděl jiskřičky a všechny svaly v jeho tělo se téměř bolestně stahovaly, aby se poté mohly uvolnit v jednu jedinou chvíli.

Nechal se unášet tou horskou dráhou až úplně nejvýš, kde se na chvíli zastavil, setrval v podivném mrtvém bodu, kde všechen čas a prostor přestal existovat a pak…

…pak konečně začal padat dolů. Všechny nervy v jeho těle jiskřily, hořely a mrazily zároveň, svaly pulsovaly a on znovu a znovu umíral a zase se rodil v tom odvěkém extatickém tanci, který provázel orgasmus.

Jak postupně přebíral kontrolu nad svým tělem, uvědomil si, že křičí, a také, že v tom není sám. Podle všeho Malfoy vyvrcholil zároveň s ním a ani on se nesnažil krotit ve svém projevu.

Ruku do ohně by za to nedal, ale pravděpodobně šlo o nejlepší orgasmus jeho života. Možná by se tím měl znepokojovat, ale ve svém současném stavu toho nebyl schopen.

Jakmile se Malfoy zase rozdýchal, zvedl se z Harryho hrudníku, kam se chvíli předtím bezmocně zhroutil, a překulil se na bok.

“Přiznej se, zatraceně sis to užíval, že ano? Vsadím se, že tisíckrát víc, než s Weasleym.”

Malicherný, malicherný muž, ten Malfoy.

Ale bylo to skvělé, to musel přiznat. “Dvě stě bodů pro Zmijozel.”

Malfoy se potěšeně zakřenil.

Najednou však jako by mu přišlo cosi otravného na mysl a on přivřel oči a zamračil se. “Pottere? Víš já… Vypadá to, že se nejspíš nerad dělím.”

“Ano?” A tím chtěl říct jako co?

“Myslím, že nechci, abys spal s někým jiným, dokud spíš se mnou.” Vypadal přitom trochu překvapeně, jako kdyby ta slova vyšla z úst bez jeho vědomí.

Harry si nemohl pomoct, ale cítil jisté zlomyslné pobavení nad tím, jak Malfoy reaguje na pouhou domněnku, že mohl strávit noc s Charliem.

Malfoy to nejspíš vyčetl z jeho tváře, protože pyšně vystrčil bradu a dodal: “Jsem Malfoy. A Malfoyové se nedělí.”

Harry přimhouřil oči. “Dobře. Ale jedině, pokud to bude oboustranné.”

Ne, že by vůbec plánoval spát v dohledné době s kýmkoliv jiným kromě Malfoye – už jen proto, že k tomu nejspíš ani nebude mít příležitost, ale když už měl na něco takového kývnout, nebude jediný.

“Samozřejmě.”

Ah. Nečekal, že to bude tak snadné. Malfoy byl nejspíš vážně dost majetnický.

“Dobře.”

Chvíli byl ticho, než se Harry rozhodl znovu promluvit.

“Malfoyi? Od osmého ročníku jsem s Charliem nespal.”

2 komentáře: „ygritte: Albus ex machina – Kapitola 12 – Dychtivý šepot

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.