Aktuálně

Jednou za čas je prý dobré dát vědět, že ještě žiju, takže vězte, že žiju, a dokonce i aktivně tvořím, jen to momentálně není moc vidět.

Jako čtenář neustále vychvaluji AO3, takže jsem se konečně odhodlala začít ho používat i jako autor. Nesmírnou výhodou je možnost stáhnout jakoukoliv povídku ve formátech pdf, epub, mobi. Zatím jsou tam jednorázovky. Překlady a Nullo modo přibudou později. Na můj profil tudy.

HP tvorba: Mám rozepsanou drarry kapitolovku Nepohodlný, nějaké kusé informace o ní najdete tady. Dřív má ale šanci objevit se drarry jednorázovka-parodie, kde jsou Harry a Draco duchové. Kromě toho překládám Storm In a Teacup, taktéž Drarry a taktéž by se mohla objevit v blízké době.

GLEE: Díky jednomu laskavému komentáři jsem zjistila, že se někam ztratil překlad poslední kapitoly Little Numbers, který už tu měl být někdy před dvěma lety, takže s ním snad také počítejte. Možná dokonce tento týden, ale už mě znáte, že?

Merlin: moje aktuální láska, pracuju na jednorázovce po S04e04, kde Merlin získal dračí vejce. V povídce se mu jej ale před Artušem nepodaří ukrýt.

Originální tvorba: Daruj mi křídla – zbývající kapitoly NEBUDOU zveřejněny, naopak, ty, které na stránce vyšly, budou staženy. Křídla vyjdou jako ebook. Nebylo to lehké rozhodnutí, ale nakonec jsem se odhodlala to risknout. V tom příběhu je spousta času a práce, a pokud se publikováním dostane mezi další okruh čtenářů, je to pro mě velká odměna. Cenou je stažení povídky ze stránek, kde je dostupná zdarma…
Na vydání se chystá i další ebook – kniha povídek s gay tematikou. Podílejí se na ní i Miamam a Salazaret a více informací se objeví už brzy. :-)

A závěrem bych ráda zmínila ještě projekt s Rowanou. Zatím je to asi trochu tajné, aspoň dokud nebudeme mít pár kapitol do zásoby, a vzhledem k vytížení nás obou to může chvíli trvat, ale pracujeme na (pirátském) překladu knihy (oficiální se v ČR zatím neplánuje), kterou jsem si vážně zamilovala a byla jsem tak nadšená, že se do toho Row nechala namočit taky. :-)) Jednotlivé kapitoly budou vycházet pod heslem na zvláštních stránkách, a pokud některou z nás sledujete na fb, tak vám jistě nic neunikne, až to bude aktuální. :) A věřte mi, když říkám, že je na co se těšit!

1 komentář: „Aktuálně

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.