Plány na rok 2014

Krásného Silvestra všem, 

ráda bych vás prostřednictvím tohoto článku stručně (pokusím se nevykecávat se) seznámila se svými plány pro první měsíce roku 2014.


Co se rozepsaných povídek týče 20. kapitola NM čeká na obetování, takže by mohla být v příštích několika dnech zveřejněná. Povídka by neměla přesáhnout 30 kapitol. Překlad poslední kapitoly LN je rozpracovaný, takže by se mohl do 14 dnů objevit také (ta data berte s rezervou. Znáte mě a taky se už zase musím učit). 

V anketě jednorázovek jste si zvolili Londýnské střípky (pracovní název). Ty jsou sice téměř dopsané, ale neustále mám potřebu je natahovat a natahovat o další „střípky“. Ráda bych je zveřejnila do konce ledna. Jako návnadu v odkazu v názvu povídky najdete další ukázku a perexový obrázek od  úžasného night-stalker13. :-)

Z dalších překladů mám v plánu Lettered – Drarry jednorázovka, prostřednictvím dopisů (pokud jste si ještě nevšimli, mám pro tenhle formát slabost) a v „merku“  mám také Out of the Ashes od již zmiňovaného Night-stalkera. Jedná se o rozepsanou Snarry povídku s dlouhým pomalým vývojem vztahu hlavních protagonistů, ale povídka je teprve na začátku, a nějak se mi nechce pouštět se do překladu nedopsané povídky. Na druhé straně vzhledem k počtu plánovaných kapitol by možná nebylo od věci už začít. :-))

Doufám, že jsem na nic nezapomněla a přeju Vám všem krásný vstup do nového roku a děkuji za Vaši podporu a společnost v tomto roce. ♥

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.